Devinim İK Eğitimleri

Ankara'da OutDoor Eğitimleri

Çok uzun zamandır planladığımız Dış Mekan (OutDoor) Eğitim ve Aktivitelerine başlamış bulunuyoruz. Haziran ve Temmuz aylarındaki 3 ayrı gruba gerçekleştirdiğimiz eğitimle açık havada, sınıf havasından uzak ve son derece keyifli bir ortamda Takım Oluşturma, Aidiyet, Problem Çözme gibi teknikleri de içeren eğitimlerimiz sonucu ilk görüşler son derece olumlu gelmeye başladı. Eğitim ayrıntıları için buraya tıklayabilirsiniz.

İç Denetim Odaklı IT Denetimi Eğitimi

Yıllardır özel sektörde yer alan İç Denetim faaliyetlerinin 5018 sayılı yasa nedeniyle Kamu Kurum ve Kuruluşlarında da zorunlu hale gelmesi nedeniyle İç Denetim ve bunun önemli bir bileşeni olan IT (Bilişim) Denetimi konusunda uzmanlarca ve bu konuda yıllardır çalışan kişilerle güncel gelişimleri barındıran eğitimler. Ayrıntılar burada.

Ön Kayıt ve Kesin Kayıt

Devinim İK Eğitimleri olarak hem bireysel hem de kurumsal düzeyde eğitim vermekteyiz. Bireysel Başvurularda eğitimler ağırlıklı olarak Ankara Merkezimizde yapılmaktadır.

Kurumsal eğitim taleplerinde ise il sınırı olmaksızın tüm illerde yeterli başvuru olması durumunda eğitim vermekteyiz. Bugüne kadar ağırlıklı olarak İstanbul, İzmir, İzmit (Kocaeli), Bursa, Antalya, Trabzon, Eskişehir, Diyarbakır illerinde kurumların kendi ortamlarında ya da önceden ayarladığımız otellerin konferans salonlarında eğitim verdik ve talep geldikçe tüm illere, ilçelere gitmekteyiz.

Bireysel Katılım için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz. Açılacak en yakın eğitimde size geri bildirimde bulunulacak ve kesin kayıt işlemi için yapmanız gerekenler iletilecektir.


Warning: require(../mysqlconnection.php): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/devinimy/public_html/www_devinimegitim/kayit.php on line 81

Fatal error: require(): Failed opening required '../mysqlconnection.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /usr/home/devinimy/public_html/www_devinimegitim/kayit.php on line 81